Пласман на ОИ без квалификации

Засега нема одлука кошаркарските квалификации да се одложат, но има идеја како да се одредат патниците за Токио.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *