Покетино по првиот освоен трофеј: Ова е само почеток

Аргентинецот вчера го освои првиот пехар во тренерската кариера.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *