Полска им се поклони на солзите на голманската легенда Фабијански (Видео)

Лукаш на емотивен начин ја заврши репрезентативната кариера.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *