Понеделнички да тргне – Квотите на денот со вкупен коефициент 33.11

Трите меча кои денеска се на програмата на Светското првенство, плус две средби од клупско ниво се дел од денешните Квоти на денот и доколку ги одиграте сите пет предлози на еден тикет, вкупниот коефицинет што ќе го добиете е 33.11.

Во украинското пренство, Динамо Киев гостува кај Верес Ривне и тука понудата е двата тима да постигнат барем по еден гол, па за ГГ варијанта, квотата е точно два.

Англија е голем фаворит за победа над Иран и за овој меч се очекува триумф на Гордиот Албион во меч на кој ќе има од 2-4 погодоци, што носи коефициент 2.15.

Сенегал и Холандија треба да одиграат натпревар во кој ќе има барем по еден гол во двете полувремиња. За 1+I& 1+II квотата е 2.00.

Од трите меча на Мундијалот, најнеизвесно треба да биде на САД – Велс. Тука Американците да не загубат во средба на која ќе има од 1-3 погодоци носи квота од 2.20.

Последниот пар од понудата доаѓа од шпанската втора лига, каде што Мирандес е домаќин на Картагена, а опијата е да се игра на голови, и тоа 1+I&2+, што се вреднува со 1.75.

- Оглас -

Најнови вести