Попович ги пофали Србите и Ѓорѓевиќ

Играат фантастично, а тимот им е преполн со талентирани кошаркари.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *