Американците не се созедоа од нокаутот во првата четвртина

Србија победи во дуелот со долгоочекуваниот ривал на Мундобаскетот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *