Тајсон поради ова го претрпел првиот пораз – пред мечот имал секс со две собарки, а потоа со уште две девојки

Жените му ја упропастија блескавата кариера.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *