Поради страв, првата тенисерка на ВТА-листата нема да игра на ОП на САД

Опасноста од корона-вирусот си го направи своето.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *