Потег за мерак – Не погоди пенал што не постоеше (Видео)

На пријателски меч во Анталија, Абдулае Дијакате, играчот на Ордабаши, не сакаше да постигне гол за победа против Пролетер и постапи џентлментски.

Слични вести...