Познати стартните петорки за Олстар-натпреварот

Џејмс и Дурант ќе бидат капитени на двете екипи во 70-тото издание на НБА Олстар-мечот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *