Проблеми во рајот: Најмалку тројца играчи го кренаа гласот против Пеп

Се најавува значителна промена на играчкиот кадар во новиот англиски шампион.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *