Проблеми за Барселона – Фати и Кутињо ќе мораат на нова операција

За Кутињо е сигурно дека ќе мора повторно „под нож“ и ќе се оперира во Бразил, а сега иста информација има и за големиот талент на Каталонците.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *