Промовирано новото пиво „Жоц“ во чест на Жељко Обрадовиќ (Фото)

Во едно кафуле во Чачак се служи пиво кое е крстено според прекарот на трофејниот кошаркарски тренер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *