Први фаворити се за златото на ЕП, а веќе се искараа меѓу себе

Дали ова може да влијае на нивната игра.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *