Први проблеми за Анчелоти – Реал Мадрид ќе му ја прекине семејната врска

Новиот тренер на Кралскиот клуб сака помошник да му биде синот Давиде, но раководството на најтрофејниот европски клуб има поинакви планови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *