Првиот меч на ЕП ќе го суди арбитерот кој направи огромен скандал

Поради овој судија, Кристијано Роналдо ја фрли и капитенската лента.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *