Зошто Манчестер јунајтед одби трампа Погба за Нејмар?

Делува нелогичен потегот на англискиот гигант, но...

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *