Рамос повторно се повреди, мечот со Челзи му беше последен во дресот на Реал Мадрид?

За капитенот на Кралскиот клуб сезонава е завршена, можеби и неговиот престој во клубот во кој ги мина последните 16 години.

Слични вести...