Реал Мадрид во голманот Куртоа има опасен изведувач за слободни удари (Видео)

Куртоа шутира во стилот на Чилаверт, барем на тренинзи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *