Рекорд: Лејкерс ќе добие 100 милиони долари за спонзорство на дрес од 6,35 сантиметри

Скапи се рекламите на дресот на најпопуларниот НБА-клуб, но Корејците не жалеа пари.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *