Ристовска остана без финале во ЛШ со ЦСКА Москва (Видео)

Нашата репрезентативка постигна еден гол во полуфиналето против Кристијанштад, екипа што победи со 33:30 и ќе игра за титулата против Брест

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *