Робен не размислува за настап на ЕП 2021, не е сигурен ни дали ќе заигра за Гронинген

Холандската легенда вели дека ова е обид за враќање на терените, не знае што ќе се случи во иднина.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *