Роналдо со силна порака до сите конкурентни на Манчестер јунајтед во Премиер лигата

По 12 години, Кристијано се врати во дресот на Црвените ѓаволи и тоа на фантастичен начин

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *