Салах: Уште четири победи до крајот и ќе бидеме шампиони

Напаѓачот на Ливерпул верува дека Сити ќе киксира во трката за тронот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *