Само Вардар го освои „Шукру Сарачоглу“ на последните 13 европски дуели

Само нашиот најтрофеен клуб излезе како победник од пеколот во Истанбул од последните 13 гостински екипи кои играа со Фенербахче во европските купови

Слични вести...