Се чека финале Надал – Ѓоковиќ, но Шварцман и Циципас веруваат во чуда

Шпанецот пред 20 дена загуби на земја од Аргентинецот, а Балканците имаат 3-3 во меѓусебните дуели.

Слични вести...