Се враќа клупскиот фудбал, се зголемуваат шансите за освојување на iPhone XS

Веќе докажано е дека на прогнозерите многу подобро им оди кога има мечеви од Топ 5 лигите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *