Се врати духот на вистинската Стеауа – Навивачите им приредија спектакл пред плејофот за Третата лига (Фото+Видео)

Проблемот со првиот европски шампион од Источна Европа е познат, има две екипи, а вистинската Стеауа тргна во поход за пласман во Третата лига со огромна поддршка на своите симпатизери.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *