Семафорот „брои“ до 9, а младите Португалци му дадоа повеќе голови на Лихтенштајн (Фото)

Младинците на нашиот утрешен противник во сениорските квалификации за СП вечерва беа уништени.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *