Спектакл во Келн, Чурлинов во битка со милионери од Дортмунд

Навивачите на Келн се исклучително приврзани кон клубот, а вечерва сигурно ќе имаат спектакуларно шоу на првиот меч на Jарците на домашен терен по камбекот во Бундеслигата.

Слични вести...