Шампионски квоти на денот во Sport Life

За трите меча од Лигата на шампионите, одбрани се три квоти со вкупен коефициент од 12.5.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *