Шест меча, шест победи на фаворитите на СП

Се комплетира второто коло од групната фаза на ракометниот Мундијал за жени.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *