Штербик добива нова улога во Веспрем

Еден од најдобрите ракометни голмани во историјата пред ја заврши кариерата пред извесно време

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *