Штета што не даде гол по феноменалниот спринт низ целиот терен (Видео)

Репрезентативецот на Англија имаше неверојатен соло продор, но голманот Ник Поуп не му дозволи да го награди со погодок.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *