Сирил ќе го памети Атлетико – Им даде два гола на младинците, вечер ќе дебитира во ЛШ против сениорите

Тинејџерот на Бриж беше главен креатор за победа против „јорганџиите“ во младинската Лига на шампиони, а вечерва речиси сигурно ќе дебитира и за сениорите на Бриж, пак против Атлетико.

Слични вести...