Словенците се тотално незаинтересирани за мечот со Македонија, Облак и Кек се вклучија во друга кампања (Видео)

Селекторот и голманот на Атлетико Мадрид помагаат на друго поле, но и таму Словенците не учествуваат, бидејќи рано испаднаа

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *