Снегот во Минхен не му пречи на Мбапе, ПСЖ отвори на „Алијанц арената“ (видео)

Експлозивниот офанзивец делува најзагреан да им се одмазди на Баварците.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *