Со Елмас како стартер, Наполи се пласираше во четвртфиналето од италијанскиот Куп

На „Сан Паоло“ се шутираа три пенали, два погоди Инсиње, а гостите не казнија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *