Со Несторовски „на клупата” одработен денешниот тренинг во Букурешт (фото)

Сите со нетрпение го чекаат дуелот со Австрија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *