Со Словенија го почнуваме фудбалскиот маратон – Навивачи од 7 до 77 дојдоа на Арената да ги поздрават јунаците (Фото)

Македонија денеска го почнува најслаткиот фудбалски период, а почнуваме со пријателскиот меч против Словенија, како загревање за историскиот настап на ЕП.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *