Sport Life нуди супер Квоти на денот, сите се 2.25 или поголеми (Фото)

Денешните Квоти на денот кои ги предлага и ги нуди Sport Life прават вкупна квота од 75.78, што воопшто не е за потценување. Во предлозите нема квота помала од 2.25.

Првиот меч на листата е оној помеѓу Карлос Алкарас и Андреј Рубљов од тенискиот завршен Мастерс, а предлогот е да уплатите на победа на Алкарас од 2-0 во сетови, за што во Sport Life добивате квота од 2.35.

Одлична квота од 2.60 има за победа на Партизан на гостувањето кај Баерн Минхен од кошаркарската Евролига со тоа што белградските Црно-бели мора да водат и по првото полувреме.

За пријателскиот фудбалски меч Белгија – Србија во Брисел доколку одиграте дека двата тима ќе дадат гол и дека во двете полувремиња ќе има барем по еден гол, во Sport Life ве чека квота од 2.45.

Израел и Швајцарија на неутрален терен во Унгарија играат меч од квалифакациите за ЕП 2024, а ако верувате дека Швајцарците ќе дадат барем два гола, од кои најмалку еден во првото полувреме, треба да ја искористите квотата од 2.25.

Иста ваква квота од 2.25 има и за играта дека женскиот тим на Челзи нема да загуби во Мадрид од Реал во Лигата на шампионите за дами, со додаток дека на овој меч двата тима ќе постигнат гол.

- Оглас -

Најнови вести