Србија ја разби Грузија за пласман на Евробаскетот, таму ќе играат и Финците

Се е познато во Е групата по победите на Србија против Грузија и Финска над Швајцарија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *