Србите ќе го тепаа судијата кој „им подари“ победа на Шпанците (Видео)

Контроверзна одлука беше пресудна кој ќе се пласира во полуфиналето на ЕП за играчи до 16 години.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *