Стеф Кари блескаше, Јокиќ повторно речиси перфектен (Видео)

Блескави игри на големите НБА-ѕвезди.

Слични вести...

2 Одговори

  1. Avatar Насер напиша:

    Јанис не играл воопшто корегирајте

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *