Стефани не им се плаши на Ливерпул и Челзи, тие треба да се плашат од неа

Првпат жена ќе суди меч од европски Суперкуп за мажи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *