Стефано Пиоли: Целта е Милан да игра во ЛШ

Пиоли смета дека сè почнува од одбраната, а критиките од навивачите ќе му биле мотив.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *