Митревски имаше одбрана како пантер, со атрактивноста парира на голот на Стоилов (Видео)

Капитенот на Вардар го имаше најдобриот погодок, а македонскиот блесок во Лигата на шампионите го надополни и репрезентативниот голман.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *