Столе одлично се држи против Барса – Македонецот беше последен ѕид за Гриезман и Меси (Фото)

Нашиот репрезентативец беше сигурен во првото полувреме и не дозволи ѕвездите на Барселона да му ја затресат мрежата во куп-мечот на Шпанија.

Слични вести...