Стрелниекс не стрелаше прецизно до крај, лидерот падна во Виторија (Видео)

Летонецот имаше шанса со три погодени слободни фрлања да и донесе на ЦСКА продолженија против Басконија, но го промаши последното

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *