Проработе струмичката врска – Премиерот Заев и капитенот Пандев си посакаа успех на ЕП (Фото)

Претседателот на Владата на Република Македонија ги испрати фудбалерите на скопскиот аеродром на пат за Букурешт.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *